Adres

Samenwerkingsschool
It WERFLÂN
Master Kuiperswei 1
9221 TD Rottevalle

0512 - 341796
mail ons

directeur: Diety Hobma - Boersma
 

 

 

 

 

Team van It Werflân

Diety Hobma - Boersma - directeur
D.Hobma@opo-furore.nl

Berber Olij - Intern Begeleider
b.olij@opo-furore.nl

Willemien Broers - Tönjes - Leerkracht groep 1 / 2 ; Leerkracht groep 3 / 4
w.tonjes@opo-furore.nl

Hanneke Hopman - van der Veen - Leerkracht groep 1 / 2 
h.hopman@opo-furore.nl

Thea Visser - Wind - Leerkracht groep 3 / 4
t.visser@opo-furore.nl

Gjilke Alma - Leerkracht groep 5 / 6
g.alma@opo-furore.nl

Fenna Kuperus - Leerkracht groep 5 / 6
f.kuperus@opo-furore.nl

Hennie Veenstra - Leerkracht groep 7 / 8
h.veenstra@opo-furore.nl

Michèl Steigstra - conciërge (aanwezig op maandagochtend)
m.steigstra@opo-furore.nl

Grietje Holtrop - administratieve kracht (aanwezig op dinsdag)
g.holtrop@opo-furore.nl

 

 

 

Schooltijden '18 - '19

Maandag
Gr. 1 t/m 8    08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8    13.15 - 15.15 uur

 

Dinsdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

 

Woensdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.15 uur

 

Donderdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

 

Vrijdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 5 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

Adres

Samenwerkingsschool
It WERFLÂN
Master Kuiperswei 1
9221 TD Rottevalle

0512 - 341796
mail ons

directeur: Diety Hobma - Boersma
 

 

 

 

 

 

Schooltijden '18 - '19

Maandag
Gr. 1 t/m 8    08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8    13.15 - 15.15 uur

 

Dinsdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

 

Woensdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.15 uur

 

Donderdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

 

Vrijdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 5 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

Adres

Samenwerkingsschool
It WERFLÂN
Master Kuiperswei 1
9221 TD Rottevalle

0512 - 341796
mail ons

directeur: Diety Hobma - Boersma
 

 

 

 

 

 

Schooltijden '18 - '19

Maandag
Gr. 1 t/m 8    08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8    13.15 - 15.15 uur

 

Dinsdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

 

Woensdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.15 uur

 

Donderdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

 

Vrijdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 5 t/m 8   13.15 - 15.15 uur