Adres

Samenwerkingsschool
It WERFLÂN
Master Kuiperswei 1
9221 TD Rottevalle

0512 - 341796
mail ons

directeur: Diety Hobma - Boersma
 

 

 

 

 

Team van It Werflân

Diety Hobma - Boersma - directeur
D.Hobma@opo-furore.nl

Dieneke Veenstra - Intern Begeleider
d.veenstra@opo-furore.nl

Sippie Procee - Leerkracht groep 1 / 2
s.procee@opo-furore.nl

Sjoukje van der Wijk - Leerkracht groep 3 
s.vanderwijk@opo-furore.nl

Antsje Schaap - Leerkracht groep 3 
a.zwanenburg@opo-furore.nl

Wijke Bargerbos - Leerkracht groep 4 / 5
w.bargerbos@opo-furore.nl

Gjilke Alma - Leerkracht groep 4 / 5
g.alma@opo-furore.nl

Lineke Bouw - Leerkracht groep 6 / 7
l.bouw@opo-furore.nl

André van der Bijl - Leerkracht groep 8
a.vanderbijl@opo-furore.nl
 

 

 

Schooltijden '17 - '18

Maandag
Gr. 1 t/m 8    08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8    13.15 - 15.15 uur

 

Dinsdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

 

Woensdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.15 uur

 

Donderdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

 

Vrijdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 5 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

Adres

Samenwerkingsschool
It WERFLÂN
Master Kuiperswei 1
9221 TD Rottevalle

0512 - 341796
mail ons

directeur: Diety Hobma - Boersma
 

 

 

 

 

 

Schooltijden '17 - '18

Maandag
Gr. 1 t/m 8    08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8    13.15 - 15.15 uur

 

Dinsdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

 

Woensdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.15 uur

 

Donderdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

 

Vrijdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 5 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

Adres

Samenwerkingsschool
It WERFLÂN
Master Kuiperswei 1
9221 TD Rottevalle

0512 - 341796
mail ons

directeur: Diety Hobma - Boersma
 

 

 

 

 

 

Schooltijden '17 - '18

Maandag
Gr. 1 t/m 8    08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8    13.15 - 15.15 uur

 

Dinsdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

 

Woensdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.15 uur

 

Donderdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 1 t/m 8   13.15 - 15.15 uur

 

Vrijdag
Gr. 1 t/m 8   08.30 - 12.00 uur
Gr. 5 t/m 8   13.15 - 15.15 uur